Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

14 lutego 2019 r.

Dnia 12 lutego uczniowie klasy VII, VIII i III gimnazjum wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w naszej szkole. Do sportowej rywalizacji przystąpiły reprezentacje dziewcząt i chłopców z trzech szkół: Wierzchosławic, Łętowic i nasze drużyny. Naszą szkołę reprezentowali: dziewczęta: Ilona Curyło, Izabela Golla, Magdalena Kordela, Natalia Ciupek, Emilia Kawa, Martyna Kołodziej, Karolina Kordela, Amelia Moryl, Łucja Plebanek, chłopcy: Mateusz Biały, Kacper Minor, Konrad Małek, Kacper Stec, Konrad Łukasiński, Daniel Liszka, Hubert Habel, Michał Stawarz.

Po zaciętych i emocjonujących meczach nasze zespoły trenowane przez panią Jadwigę Bartnik wywalczyły tytuł Mistrza Gminy i jednocześnie awans do półfinału powiatowego. Już 19 lutego w naszej szkole zagrają dziewczęta, zaś chłopcy 20 lutego powalczą w Woli Rzędzińskiej. Tradycyjnie zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe puchaty i dyplomy.

FOTOGALERIA

GRATULUJEMY SUKCESÓW I TRZYMAMY KCIUKI PODCZAS PÓŁFINAŁÓW POWIATOWYCH!

PRZYDATNE LINKI

Urząd Gminy

 

 

 

Dziecko w sieci

 

BIP

Owoce w Szkole

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA

 

OKE