Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

14 czerwca 2018 r.

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY AUTOBUSU

Dyrektor szkoły informuje, iż w dniu jutrzejszym tj. 15 czerwca b. r. (piątek) autobus szkolny przed zajęciami będzie jechał tylko pierwszym kursem o godz. 7.05, a po zajęciach wyjedzie spod szkoły ok. godz. 12.35.

 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ

Poniedziałek i wtorek (18 i 19 czerwca b. r.) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki w tych dniach w domu, zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze w szkole. W związku z tym proszę o przekazanie informacji na ten temat wychowawcom klas do piątku do godz. 13.00.

 

DZIEŃ SPORTU

Dyrektor szkoły informuje, iż na prośbę rodziców oraz uczniów klas starszych, ze względu na mecz polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, „DZIEŃ SPORTU” odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca b. r. w godz. 15.00 – 19.00 na stadionie LKS Rudka.

W programie przewidziano m. in. zawody i konkurencje sportowe, blok muzyczny poprowadzony przez DJ-a Marek Band, pokazy OSP, przeciąganie liny nauczyciele kontra rodzice, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, kiełbaski z grilla, słodycze i napoje chłodzące.

Dzień Sportu został zorganizowany przy współudziale Rady Rodziców oraz LKS Rudka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami!

PRZYDATNE LINKI

Urząd Gminy

 

 

 

Dziecko w sieci

 

BIP

Owoce w Szkole

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA

 

OKE